Jerzy Wójcik - Projektowanie wzornicze i wdrożenie produktu

 

Jerzy Wójcik - Doświadczenie projektowe

Od 2 000 roku zajmuję się profesjonalnie projektowaniem wzorniczym produktu. Pracowałem w multidyscyplinarnym zespole konstruktorskim w Żywieckiej Fabryce Sprzętu Szpitalnego Famed Żywiec S.A. przy tworzeniu nowych wyrobów i modernizacji już istniejących. Brałem udział w pracach przy kilkudziesięciu projektach z czego 35 wyrobów zostało wdrożonych do produkcji i osiągnęły planowany w założeniach projektowych efekt.

Jerzy Wójcik - Osiągnięcia

Wiele wyrobów nad którymi pracowałem zostało nagrodzonych:

Targi Salmed w Poznaniu:

  • złoty medal za łóżko porodowe LM-1.3 oraz unit stomatologiczny US-03 „Feniks”- 2002 rok,
  • złoty medal za łóżko na OIOM LE-04 - 2004 rok,
  • złoty medal za łóżko na OIOM LE-12 „Vigo duo” - 2006 rok,
  • złoty medal za lampę operacyjną LO-23 - 2008 rok,

Targi stomatologiczne CEDE w Łodzi - złoty medal za unit stomatologiczny US-05 „Gryf”- 2007 rok Konkurs wzorniczy „Śląska rzecz”- wyróżnienie za łóżko na OIOM LE-13 „Vigo trio” - 2007 rok

Jerzy Wójcik - WÓCIK DESIGN

Od grudnia 2010 roku prowadzę własną działalność gospodarczą, współpracując w ramach zespołu z konstruktorami, technologami i projektantami. Koordynuję współpracę z odpowiednimi działami zleceniodawcy, jak i jego kooperantów. Prowadzę projekty od fazy przedprojektowej po nadzór nad wdrożeniem do produkcji. W moich projektach szukam nowych rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów. Wójcik Design powstał z pasji i zaangażowania ludzi kreatywnych, kochających dizajn, projektowanie i tworzenie nowych, funkcjonalnych produktów. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy potrafią współpracować a to w efekcie przynosi sukces.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Free business joomla templates